English Ukrainian
Умови публікації PDF Друк E-mail

1. Стаття повинна бути оформлена згідно Вимогам. Подання матеріалів допускається протягом усього року з періодом очікування публікації – до 6 місяців.

2. Стаття надсилається до редакції електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Усе листування з редакцією здійснюється за цією ж адресою.

УВАГА! Передача статті в редакцію (будь-яким способом) з метою її публікації автоматично означає згоду автора (авторів) з умовами Ліцензійного договору.

3. Редакція залишає за собою право проводити редакційну правку рукопису.

4. Публікація статей здійснюється на платній основі відповідно до «Договору публікації». (МОЖЛИВА СИСТЕМА ГРАНТІВ).

5. Стаття та відомості про авторів повинні знаходитися в одному файлі.

6. Автор отримує 1 (один) авторський примірник збірника. Додаткові примірники збірника можна придбати у Видавця за попереднім замовленням (вказати в кінці статті або надіслати замовлення по e-mail).

7. Якщо автор не має наукового ступеня, окремо від файлу статті на електронну пошту наукового збірника повинна бути надіслана в графічному форматі відсканована рецензія (рекомендація, відгук) наукового керівника, завірені підписом та печаткою. Відомості про наукового керівника публікуються на сайті Збірника після анотацій статті (П.І.Б., вчений ступінь, місце роботи, посада, місто).

8. Редакція направляє статтю на зовнішнє рецензування. Негативне рішення з питання публікації статті повідомляється автору. Стаття може бути повернута на доопрацювання.

9. Після зовнішнього рецензування редакція приймає остаточне рішення щодо можливості публікації статті. У разі позитивного рішення про публікацію статті автор отримує відповідне повідомлення та рахунок на оплату. Рахунок оплачується за безготівковим розрахунком в будь-якому відділенні банку.

10. Статті, що відносяться до одного тематичного розділу Збірника, як правило, публікуються в порядку загальної черги, виходячи з дати надходження статті до редакції. Статті включаються в загальну чергу тільки після отримання редакцією підтвердження оплати за публікацію.

11. Збірник з надрукованою статтею видається в редакції або надсилається поштою (за домовленістю).